PACT OF THE HEROES

Forum Herroes


#1 2008-01-30 19:44:38

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

warunki wojny z Darkness

ta propozycja moze niektorym przypasc do gustu ale chcialbym przedstawic taki warunek: Przegrany sojusz staje sie akademia zwyciezcy i przyjmuje jego zasady dzialania. Najlepsi gracze ida do gluwnego sojuszu. z czasem akademi mozna zlikwidowac.
s
pomysl jest moze troche drastyczny ale Herroes i Darkness to 2najlepsze sojusze na miejscach 100-200. i wiekszasc dobrych lub aktywnych graczy jesli decyduje sie doloczyc do sojuszu z tego przedzialu wybiera nas lub ich. a teraz coraz trudniej znalesc nowych co spelniaja nasze wymagania (kilkudziesieciu juz bylo w herroes i juz im podziekowalismy). Po fuzji moglibysmy sworzyc naprawde sojusz ktory moze wypowiedac i wygrywac wojny z slawnymi i duzo wyzej notowanymi nawet z top20! Zwazcie ze to ja daje taka propozycje i to ja moge najwiecej stracic ale chce byc w sojuszu ktory bedzie mial samych aktywnych czlonkow i razem z nim dotrawam zdetronizuje NetWars.

chcialbym przedstawic takie warunki Darkness ale najpierw musze miec zgode sojuszu na wypadek jakbysmy przegrali. jesli macie pytania lub watpliwosci to piszcie i wyrazajcie swoje opinie....

Offline

 

#2 2008-01-30 19:47:21

Lord Kastet

Gość

Re: warunki wojny z Darkness

według mnie to bzdura jestesmy sojuszem niepodległym i czy wygramy czy nie i tak bedziemy z niego dumni i napewno jak przegramy ja nie pójde do żadnego darkness

 

#3 2008-01-30 20:11:57

funior

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 127
Punktów :   

Re: warunki wojny z Darkness

jeżeli zgodziłbym się na to, to równie dobrze mogę dać sobie spokuj z sojuszem już teraz 

nie będę w sojuszu Darkness bez względu na wszystko

w tym można oczekiwać na pomoc w tamtym stałbym się farmą dla jakiegoś pajaca i nie dostałbym nawet pomocy w postaci informacji co zrobić, zresztą chętni niech sobie poczytają na stronie sojuszu o to przykład:


Lepiej nie składaj podania jeśli:

1. Masz zamiar pisać wiadomości do sojuszu że ktoś Was ciągle atakuje.
2. Żebrać o surowce.



a to mnie osobiście nie odpowiada

dlatego jeżeli dojdzie do wojny na tych zasadach

to  możecie nie liczyć że po przegranej przejdę do nich

Offline

 

#4 2008-01-30 20:24:40

Bob Budowniczy

HERO

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 14
Punktów :   

Re: warunki wojny z Darkness

Herring, pomyśl, jeśli my wygramy, będzie to oznaczać, że w porównaniu do nas Darkness to lamy, więc po co nam oni w naszych szeregach.
Jeśli przegramy..., nie, na pewno nie przegramy!

W tej sprawie jestem zdecydowanie na NIE.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tuner.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.muzyczne-metal.pun.pl www.pfkclan.pun.pl