PACT OF THE HEROES

Forum Herroes


#16 2008-01-10 22:37:33

GrEen BrAiN

Gość

Re: POMYSŁ

Lord Kastet napisał:

jestem za wojną hehe ciekawie by było ferie mam juz od poniedziałku ;D wiec było by ciekawie niedługo bede miał OW wiec bede walczył z wrogiem ! moze by tak wypowiedział wojne sojuszowi Samurai w sumie Herring tez ma z nimi na pienku jak pamietam

Całkiem dobry pomysł, są od nas silniejsi, mają 45 członków, będzie po kim latać:P

 

#17 2008-01-11 15:21:31

Gleros

Gość

Re: POMYSŁ

Heh... Na moją większą aktywność w czasie wojny raczej nie będziecie mieli co liczyć... mam za mało czasu na gre,

 

#18 2008-01-12 02:02:52

WykFasz

HERO

Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 36
Punktów :   

Re: POMYSŁ

nie mam pojecia jak sie prowadzi wojne

jakos nie mialem takiej potrzeby najezdzac kogos

mozcie mi podpowiedziec o co dokladnie chodzi

Offline

 

#19 2008-01-12 02:15:31

WykFasz

HERO

Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 36
Punktów :   

Re: POMYSŁ

podoba mi sie pomysl ktory zaproponowaliscie na forum

mianowicie chodzi mi o porozumienie z rownym przeciwnikiem na uczciwa bitwe to mi sie podoba ale ciezko mi okreslic swoje mozliwosci bo  nie znam potrzeb. moje planety sa w jednym systemie i chce by tak zostalo i nie sa wielkie. oczywiscie moony sa jeszcze na horyzoncie ale podstawa dla mnie to kopalnie i badania

szpiegowanie przemilcze

Offline

 

#20 2008-01-12 23:56:59

GrEen BrAiN

Gość

Re: POMYSŁ

wojna polega na tym że zakłada się odpowiedni temat na forum w dziale "Wojny" który jest traktowany jako deklaracja takiej wojny... po 12h można zacząć walkę, nie obowiązuje wtedy reguła basha, każdy raport aby sie liczył musi być zamieszczony w tym temacie... dodatkowo trzeba jeszcze ustalić zasady na jakich obydwie strony będą walczyć czyli system prowadzenia wojny, czas do jej zakończenia (lub próg procentowy), powody itp itd... i w ogóle dużo mówimy o przygotowaniach itp a wg mnie jest to troche zbyteczne bo teraz jakieś tam zaplecze mamy, osoby które zamierzają iśc w eko i tak nie będą robić floty tylko na potrzeby wojny, mamy mniej flot ale gdybyśmy mieli więcej to bylibyśmy też lepszymi celami dla przeciwnika:) To się równoważy... ale jak ktoś bardzo chce rozbudować swoją flote do iluś tam statków to można poczekać...

 

#21 2008-01-13 17:39:00

funior

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 127
Punktów :   

Re: POMYSŁ

tylko że za każdym razem jak chcę się rozbudować to jakaś łaj..... zaora mi flote zabierze sur i po rozbudowie
ale napewno w końcu mi się uda i odpłacę im za wszystkie moje lania

a będę lał
wpierw

BRACTWO

kocham ich jak chłop stonkę

następnie

BRACTWO

i tak raz za razem

Offline

 

#22 2008-01-13 21:31:53

GrEen BrAiN

Gość

Re: POMYSŁ

funior... rób fs a nikt Cie nie tyknie:) To prawda znana od tysięcy lat:) Jeśli się nie pilnujesz to nie masz co później narzekać że Cie zjechali... zacznij z nimi wszystkimi walczyć i RÓB FS a wypracujesz sobie jako taką pozycje w okolicy...

 

#23 2008-01-14 21:08:45

funior

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 127
Punktów :   

Re: POMYSŁ

GrEen BrAiN napisał:

funior... rób fs a nikt Cie nie tyknie:) To prawda znana od tysięcy lat:) Jeśli się nie pilnujesz to nie masz co później narzekać że Cie zjechali... zacznij z nimi wszystkimi walczyć i RÓB FS a wypracujesz sobie jako taką pozycje w okolicy...

tylko że ja nigdy nie wiem kiedy będę przy kompie i tu jest problem
ale zobaczę co da się zrobić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniazdko.pun.pl www.gloriavictus.pun.pl www.anieme-naruto.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.kaishaku.pun.pl