PACT OF THE HEROES

Forum Herroes

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-01-05 18:26:50

Dr Acula

Gość

Dr Acula

wreście jakiś konkret znalazłem


Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

Następujące statki dołączyły do floty:
Ciężki myśliwiec 18
Duży transporter 2
Lekki myśliwiec 10
Sonda szpiegowska 2

Wpis z dziennika inżyniera pokładowego: Niestety nie mieliśmy wystarczającej pojemności ładunkowej, aby zabrać te wszystkie statki ze sobą.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

 

#2 2008-01-05 18:30:29

WykFasz

HERO

Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 36
Punktów :   

Re: Dr Acula

jaki czas zatrzymania? i ile statkow wyslales?

Offline

 

#3 2008-01-05 19:47:22

Dr Acula

Gość

Re: Dr Acula

posyłam wszystko prócz recków i na 1h poszukiwań, bo wydaje mi się, że i tak więcej godzin się nie opłaca

 

#4 2008-01-06 11:30:45

Gleros

Gość

Re: Dr Acula

Przy większej ilości godzin jest większa szansa na znalezienie wartościowych rzeczy (statków ^^ )

 

#5 2008-01-11 19:17:20

Dr Acula

Gość

Re: Dr Acula

no proszę i znów jakiś konkret

Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

Następujące statki dołączyły do floty:
Duży transporter 11
Krążownik 10
Ciężki myśliwiec 7
Lekki myśliwiec 5
Mały transporter 2

Wpis z dziennika inżyniera pokładowego: Niestety nie mieliśmy wystarczającej pojemności ładunkowej, aby zabrać te wszystkie statki ze sobą.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nakamasoul.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.nvbakugan.pun.pl www.mibm09.pun.pl www.siatkarkiwislakrakow.pun.pl