PACT OF THE HEROES

Forum Herroes

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-12-18 02:40:51

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Witam zainteresowanych

W bieżącym tygodniu do niedzieli zakończy się pobór do sojuszu. A w następnym wyłoni się już grupa 20. Za selekcje odpowiedzialny będę ja. Jednak zanim ona nastąpi umieszczę  swoje notatki na forum sojuszu tak by każdy mógł wyrazić swoją opinie. Następnie każdy z G20 wybierze sobie funkcje jaką widzi dla siebie w sojuszu. Do wyboru będą górnicy, żołnierze, informatorzy /ładniej brzmi/ jednak jeśli ktoś ma pomysł na inną funkcje niech opisze ją na forum. Gdy sojusz już się sformułuje w ten sposób możliwe będzie wypowiedzenie wojny sojuszowi w naszym zasięgu by nabrać zgrania i doświadczenia a także dowiedzieć się na kogo najbardziej można liczyć. Bynajmniej nie nastąpi to nim 'najsłabszy' członek G20 osiągnie próg 20k pkt..  takie działanie podniesie zdolności defensywy sojuszu w razie napaści na nas.

Offline

 

#2 2008-01-09 21:43:49

GrEen BrAiN

Gość

Re: Witam zainteresowanych

Proponuję aby kandydaci na członków sojuszu zakładali tu swoje tematy a poniżej każdy z nas głosowałby na TAK lub NIE w kwestii czy przyjąć danego gracza czy nie, to sprawdzony sposób rekrutowania w wielu sojuszach Ew. Herring zakładałby temat o każdym z kandydatów. Jeszcze takie małe pytanko... skąd Ty bierzesz tych wszystkich ludzi? Nie wiem może to kwestia liczby pkt ale gdy prowadziłem swój drugi sojusz DSM to ciężko mi było kogokolwiek skołować bo wszyscy powyżej top1500 albo ignorowali moje propozycje albo grymasili.

 

#3 2008-01-10 01:42:58

WykFasz

HERO

Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 36
Punktów :   

Re: Witam zainteresowanych

ja tu jestem od grymaszenia

Offline

 

#4 2008-01-10 19:16:27

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Witam zainteresowanych

narazie o tym nie myslalem narazie rowne prawa ma ta 10. i ich glos jest ze tak powiem 'pelnowartosciowy'. narazie wszystko wskazuje ze i ty nie dlugo bedziesz 11. a pozostala dziewiatka.... zwerbuje jeszcze kilkunastu w tym tygodniu i z posrod nich i tej 6 co ma druga szanse wybierzemy tych 9. (niech beda chociarz tak dobrzy jak ci co juz sa to bedzie git) a co do werbowania to nie patrzalem na ilosc punktow.. Zlomiarz i Dr Acula byli jednymi z najmniejsza iloscia pkt. a dzisiaj co... ja jestem prawie pewni ze ci wszyscy co juz sa w grupie 10 beda kiedys w top 1000 jak nie lepiej:PPPPP  ....i o to chodzi werbowac raz a dobrze:)))

Offline

 

#5 2008-01-10 21:49:34

GrEen BrAiN

Gość

Re: Witam zainteresowanych

prawidłowe podejście

 

#6 2008-01-10 22:07:29

Lord Kastet

Gość

Re: Witam zainteresowanych

popieram jestem pewien ze za kilka lat wszyscy bedziemy w top 100 i bedziemy polowac na klime ! a nasz sojusz bedzie wojował z Net Wars itd

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologia-up.pun.pl www.shinobi-game.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.ryluw.pun.pl www.brygadarr.pun.pl