PACT OF THE HEROES

Forum Herroes


#1 2008-01-17 19:31:06

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Przyjmowac 'slabych'?

mam propozycje... chcialbym przyjac do sojuszu kilkunastu albo i kilkudziesieciu zowodnikow z dorobkiem kilku punktow tak do 10. kazdy dostal by na strart powiedzmy.40k.met.  20k.krych. 5k.deut. po miesiacu zostaliby tylko ci co wykorzystaliby to najlepiej. Ponad to na wstepie kazdy przy zaproszeniu mial wyraznie zaznaczon ze szukamy tylko tych co juz umieja dobrze grac w ogame lub tych co naprawde chca sie nauczyc dobrze w to grac. i dalej gdy liczebnosc sojuszu osiagnelaby liczbe ok.50 stworzylibysmy swoja akademie gdzie przeszliby ci z najmniejszym dorobkiem pkt. albo  czlonkowie naszego sojuszu na czas urlopu. dluzszego niz 2-3tyg. na czas wojny nastepowaloby przesortowanie. W Herroes znalezliby sie tylko ci ktorzy robia FS maja pewne lacze, gornicy bez floty(?) ..tacy co nie dadza sie zezlomowac wtedy mozemy bic sie nawet z NetWarsami czy Komornikami w grupie 20 znalazlo by sie z 5 praktykantow aby dawac szanse nowym i jednoczesnie prowadziec selekcje i stac sie niepokonanym sojuszem.

Offline

 

#2 2008-01-17 19:33:29

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przyjmowac 'slabych'?

a strona sojuszu zmieniala swoje barwy na czas wojny ...to juz szczegol

Offline

 

#3 2008-01-17 19:35:11

GrEen BrAiN

Gość

Re: Przyjmowac 'slabych'?

dobry pomysł, jestem za:)

 

#4 2008-01-17 19:46:30

Lord Kastet

Gość

Re: Przyjmowac 'slabych'?

jestem w 100% za !! brawo Hering niezły pomysł

 

#5 2008-01-17 20:03:45

funior

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 127
Punktów :   

Re: Przyjmowac 'slabych'?

może być
propozycja dobra tylko nowi żeby ją wykorzystali

Offline

 

#6 2008-01-17 20:41:28

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przyjmowac 'slabych'?

fajnie że się podoba wszystkim mój pomysł. jednak na chwile obecną mogę wyposażyć tylko góra dziesiątkę nowych. w obiecane 40-20-5k. surowców. czy znalazł by się ktoś chętny aby się w to zaangażować chociaż tak 10też wyposażyć to 'tylko, 650k surowców. przed przeprowadzką mógłbym zaopatrzyć dużo większą ilość ale jeszcze o tym nie myślałem.. ale teraz sam potrzebuje trochę materiału na swoje nowe planety.

Offline

 

#7 2008-01-17 21:22:39

Dr Acula

Gość

Re: Przyjmowac 'slabych'?

heh, według mnie to nie najlepszy pomysł. Wprowadzimy tylko do sojuszu potencjalnych idlerów a później będzie tez wielkie zdziwienie, że maja nas za sojusz farm

myślę, że lepiej zrobić akademie, a przy ewentualnej wojnie nie mieszać akademii do wojny dobrzy gracze w akademii też sie trafiają, a lamy będziemy wywalać i znajda sie farmy
Ładnie, fajnie i niedrogo

 

#8 2008-01-17 21:51:34

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przyjmowac 'slabych'?

"komu jest pisane by być farmą farmą niegdyś się stać musi". a lam byśmy przecież nie trzymali za długo tylko od razu papa. a aby stworzyć akademie trzeba chętnego. czy jest tu taki? nazwa "Recruits of the Herroes" a tag "Recruits" i tam zapraszać nowych. a tu do Herroes ja bym nadal próbował (ale to staje się coraz trudniejsze). forum wspólne.. nie wiem taka opcja też jest spoko ale trudniej było by z werbowaniem i ze zgrywaniem się

Offline

 

#9 2008-01-18 11:02:52

delsen

Gość

Re: Przyjmowac 'slabych'?

Moim zdaniem należy sie koncentrować na osobach "sprawdzonych" w sojuszu, a nie dawać  "marchewke" początkującym graczom lub graczom którzy przystąpią jedynie za surowce do nas i po jakimś nieokreślonym czasie odejdą. A jeśli chodzi o akademie to moim zdaniem niech zadecyduje głosowanie.

 

#10 2008-01-18 21:34:25

Bob Budowniczy

HERO

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przyjmowac 'slabych'?

Pomysł popieram tylko częściowo. Przyjęcie kilkunastu nowych członków jest konieczne, jeśli chcemy dobić do docelowej liczby 20 zawodników w naszej grupie. Danie im małego bonusa na starcie też jest OK (mogę być jednym ze sponsorów). Ale po cholerę nam akademia z bandą noobków? Zostawić tylko tych, co najlepiej wykorzystali dany im czas, a resztę pożegnać. Jeśli ktoś nie umie grać, to już nie będzie umiał. Uni 1 jest dosyć specyficzne i myśle, że 99% graczy tutaj to już doświadczeni kolesie, którzy grali na niejednym uni. Jeśli do tej pory się nie nauczyli robić FSów, akademia już im nie pomoże.

Akademia na czas wojny IMHO też jest niepotrzebna, bo po co nam kolesie, którzy na czas wojny potrzebują azylu w postaci Akademii? PO co nam gracze, którzy nie umieją robić FSów. Jeśli ktoś ma z tym problemy, niech przeczyta jakiś poradnik, albo zapyta tutaj na forum. Jak się nauczy robić dobre FSy, żaden przeciwnik, nawet ten symboliczny z NetWarsów nie będzie mu straszny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryluw.pun.pl www.biologia-up.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.shinobi-game.pun.pl www.brygadarr.pun.pl